"BG BHU " Medyczny Dla Dzieci firma założona w 1994 roku we Wrocławiu.

Już od momentu powstania celem firmy było wdrażanie na polski rynek innowacyjnych technologii i produktów. Pierwsze lata działalności związane były z branżą elektroniczną i wdrożeniem pierwszego opatentowanego dyktafonu cyfrowego polskiej produkcji.

Przełomowym momentem było natomiast podpisanie umowy na dystrybucję w Polsce wodnych biofiltrów do oczyszczania powietrza i aromaterapii. Te urządzenia wprowadziły nas w świat produktów związanych z medycyną.

Postawiliśmy wówczas przed naszą firmą zadanie poszukiwania na świecie produktów medycznych, które są całkowicie nowatorskie i dotychczas nieobecne w Polsce.
W 2002 r nasze założenia zostały uwieńczone sukcesem - rozpoczęliśmy dystrybucję monitora oddechu dla niemowląt Babysense produkcji izraelskiej. Dziesiątki tysięcy dzieci monitorowane w szpitalach i w domach to zasługa najwyższej jakości sprzętu, który uratował niejedną malutką istotę. Monitor oddechu Babysense pozwolił nam poznać zagadnienia związane z niemowlętami, wcześniakami i ich problemami oddechowymi.

Naprowadziło nas to na nowy produkt, który zrewolucjonizował dotychczasowe metody inhalacji niemowląt i dzieci. W tym roku sfinalizowaliśmy rozmowy, z kolejnym producentem z Izraela, podpisaniem umowy na wyłączną dystrybucję w Polsce Inhalatora BabyAir. Popularny w szpitalach i domach europejczyków z Włoch, Niemiec, Węgier, Portugalii teraz dostępny będzie w aptekach i sklepach medycznych w Polsce.

Następujące po sobie wydarzenia skierowały nas na konkretną ścieżkę poszukiwań bardzo bliską naszemu sercu _ produktów, które przyczyniają się do poprawy zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych. W naszych poszukiwaniach kierujemy się jednak kilkoma bardzo ważnymi kryteriami:

      1. Produkt najwyższej jakości
      2. Produkt poddany licznym testom i badaniom
      3. Produkt dbający o komfort dziecka

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzania naszych portali, gdzie z pewnością znajdować będziecie informacje o nowych produktach.

 

 

BG BHU Medyczny Dla Dzieci

Biuro: ul. Tarnogajska 5/9, 50-512 Wroclaw

tel. +48 0  71/336 05 22        tel. +48 602 37 27 29        tel. +48 0 501 107 703

e-mail: biuro@babyair.pl         e-mail: biuro@medycznydladzieci.pl

www.babyair.pl            www.medycznydladzieci.pl

Skype:  hisensebaby

 


Partnerzy: