Aeroneb Go - NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W NEBULIZACJI

W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych aparatów do nebulizacji, które mają znacznie mniej wad niż konwencjonalne.

Liderami wśród nich są nebulizatory firmy Aerogen Ltd Ireland wykorzystujące do wytwarzania aerozolu tzw. elektroniczną mikropompę OnQ działającą w technologi VMT (vibrating mesh technology) czyli wibrującej płytki z licznymi otworami.

Aeroneb Go

Babysense II - MONITOR ODDECHU NIEMOWLĄT

Jedyny monitor oddechu z atestem sprzętu medycznego. Stososwany w prawie wszystkich szpitalach w Polsce.

Nie ryzykuj. Życie Twojego dziecka chronione przez niezawodny i bezawaryjny monitor. Śpij spokojnie.

Aeroneb Go

Medyczny Dla Dzieci.pl SKLEP IMPORTERA

Sklep ze sprzętem medycznym, profilaktycznym, rehabilitacyjnym i specjalistycznym dla dzieci zdrowych i chorych. Wszystkie urządzenia w jednym miejscu.

Zapytaj o to czego szukasz.

Zobacz też stronę domową importera

MedycznyDlaDzieci.pl

Aeroneb Go

WhyCry - innowacyjny ANALIZATOR PŁACZU niemowląt

WhyCry jest spełnieniem cichych marzeń większości rodziców. Tłumacz w ciągu 10 sekund, z 95% dokładnością, pomoże w poprawnym zrozumieniu emocji Waszego dziecka, tak abyście mogli szybko i skutecznie odpowiedzieć na jego potrzeby.

W wersji High Tech, Mini, Timer

WhyCry

Kalkulator Ciąży i Porodu


Smoczek to ubranka, które kochają dzieci ponieważ wykonane są z mięciutkiej, 100% bawełny posiadającej certyfikat "Przyjazne dla dziecka", napy nie powodują uczuleń na delikatnej skórze malucha, gdyż nie mają w swoim składzie silnie uczulającego niklu, metki są wprasowywane dzięki czemu nie obcierają szyjki maleństwa a specjalny system zapięć umożliwia błyskawiczne i bezproblemowe ubranie wiercącego się szkraba.

Dlatego ubranka Smoczka są tak bardzo kochane!

Wszystkie ubranka Smoczka i akcesoria są łatwo dostępne dla wszystkich mam, gdyż można je kupić w firmowym sklepie internetowym www.e-smoczek.pl

ubranka Smoczka i akcesoria

Galeria Artystyczna miniART powstała z połączenia dwóch światów jakimi są świat dziecka oraz świat pięknych przedmiotów.

Chcemy zachęcać rodziców jak i inne bliskie dziecku osoby do otaczania go pięknymi przedmiotami już od pierwszych chwil życia.

"Z czym obcujemy tym się stajemy" - dziś już nikomu nie trzeba udowadniać tej tezy. Zamiast zarzucać dzieci górą zabawek stwórzmy im świat przyjaznej rzeczywistości. Ważna jest atmosfera, dobre pomysły i serce. Pragniemy abyście taką atmosferę odnaleźli w naszej galerii i aby wraz z pięknymi przedmiotami udało się ją Wam przenieść do swoich domów.

Oferujemy prace ręcznie wykonane przez naszych wspaniałych Twórców. Są to przedmioty unikatowe, w pojedynczych egzemplarzach lub produkowane w małych seriach.

Galeria Artystyczna miniART

Portal dla dzieci, rodziców oraz osób oczekujących potomstwa.

Zawiera porady na temat rozwoju dziecka, zdrowia, wychowania, kolorowanki dla dzieci, gry i zabawy, galerie zdjęć, przepisy kulinarne oraz forum.

Dostarcza treści, które pomogą w rozwiązaniu problemów wychowawczych i rozwieje wszelkie wątpliwości z nimi związane.

Portal Małe Dzieci


Partnerzy:


BG BHU ul.Bardzka30, 50-516 Wrocław;   tel.+48 71/336-05-22, mobile:+48 0602 37 27 29, +48 0501 10 77 03 ; e-mail: biuro@babyair.pl